Pracovník(ce) úklidu - až 33 640Kč! Kladno

Požadavky

-vzdělání není podstatné
-spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
-dochvilnost a pracovitost
-zdravotní způsobilost
-uvítáme zkušenosti s úklidem
-trestní bezúhonnost

Náplň práce

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

Pracovník(ce) úklidu

Jsme dynamická firma zaměřená na úklidové služby, údržbu zeleně a zimní údržbu, a právě hledáme nové kolegy na dvě důležité pozice. Naše společnost si zakládá na spolehlivosti, pečlivosti a přátelském pracovním prostředí. Připojte se k nám a staňte se součástí stabilního týmu, kde si vážíme každého zaměstnance.

Místo výkonu práce:
Kladno a okolí, dle realizace zakázek, možné výjezdy i v rámci ČR

Strojník

Požadujeme: Řidičský průkaz
Náplň práce: Obsluha úklidových strojů
Mzda: Až 33 640 Kč/měsíc

Pracovník úklidu

Požadujeme: Pečlivost a spolehlivost, zkušenosti s úklidem jsou vítané
Výhodou: Řidičský průkaz
Mzda: 29 940 Kč/měsíc v případě že vlastní řidičské oprávnění, bez řp 27 940Kč/měsíc.

Nabízíme

smluvní vztah na HPP (pracovní smlouvu)
nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu v čase od 06:00 – 14:30h
s možností práce i o víkendech
zaškolení na pracovišti
možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
zázemí silné a stabilní společnosti
odměny za loajalitu
dovolenou navíc po odpracovaných letech
benefity: Permanentky do ZOO Praha, Aquaparku Kladno nebo Jump Parku
možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
přátelské pracovní prostředí, kde si vážíme každého člena týmu

Kladno

25000 - 28500 Kč za měsíc

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakt

HGS, a.s.

Kontaktní osoba:
Kateřina Hondlová
Tel:
E-mail: zaslat email

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy