Švadlena České Budějovice

Náplň práce

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 3. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici ŠVADLENA. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: šití a oprava hotelového a pracovního prádla
NABÍZÍME: Dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let. Ranní směna 7:30 - 14:00 (pouze pracovní dny), mzdové ohodnocení: 17 735 Kč.
BENEFITY: Příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
POŽADUJEME: Pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

České Budějovice

17735 - 17735 Kč

Kontakt

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Kontaktní osoba:
Veronika Radouchová
Tel:

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu České Budějovice