Dlouhodobá brigáda na 1188 Kolín

Požadavky

Koho hledáme?
- parťáka, který zvládne odpracovat nejméně 75 hod. za měsíc
- někoho, kdo má perfektní vyjadřovací schopnosti
- výbornou znalost práce na PC a ve vyhledávání informací
- empatického člověka, který umí řešit i krizové situace
- angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni je výhodou!

Náplň práce

Co Tě čeká?
- 3 dny školení od 8:00 - 16:00
- odbavování příchozích hovorů zákazníků
- práce na PC
- drobná administrativa
- směny 4 hod., 5 hod., 6 hod..... dle Tvých možností

Nabízíme

Výhody
- zajistíš si dlouhodobou brigádu
- linka je v provozu 24 hod. denně, to ti dává velkou flexibilitu v plánování směn, které se dají rezervovat měsíc dopředu
- můžeš se zaškolit i na další projekty
- školení je jen 3 dny a dostaneš za něj mzdu
- výplatu si můžeš vzít kdykoliv během měsíce
- příjemné pracovní prostředí a partu skvělých kolegů
- slevy na tarif od Vodafone a další firemní slevy

Kolín

130 - 170 Kč za hodinu

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakt

Conectart a.s.\nKolín

Kontaktní osoba:
Barbora Musilová
Tel:
E-mail: zaslat email

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy